niedziela, 20 listopada 2016

Ambition patelnia do naleśników i sklep 123multis.pl

Już kiedyś wspominałam o tej patelni, jednak po ponad roku jej używania stwierdziłam, że nie obdarzyłam jej szacunkiem na który sobie przez ten czas zapracowała:). 

Patelnie kupiłam w sklepie 123multis.pl, który zresztą szczerze polecam, nie tylko ze względu na atrakcyjne ceny, ale też za profesjonalne podejście do klienta i bardzo miłą obsługę. Zakupy w sklepie to sama przyjemność. 
Jest szybko, sprawnie i bezpiecznie.


 Wracając do patelni, wszystko o czym pisze producent jest zgodne z rzeczywistością.
 Patelnia posiada systemem oszczędności energii. Odkuwane aluminium zapewnia równomierny rozkład ciepła na całej powierzchni naczynia niezależnie od koncentracji źródła energii. Patelnia szybciej się nagrzewa, a zatem zużycie energii elektrycznej jest o wiele mniejsze. 
 Na rączce patelni znajduje się termochromiczny pierścień, który zmienia kolor pod wpływem temperatury. Kiedy patelnia rozgrzeje się do temperatury 150°C System Oszczędności Energii w postaci termochromicznego pierścienia zmienia kolor na zielony sygnalizując w ten sposób, że można zredukować źródło ciepła i rozpocząć smażenie. Patelnia utrzymuje wtedy idealną temperaturę do smażenia. Pozwala nam to znacznie zmniejszyć zużycie energii.

 Patelnia wewnątrz pokryta jest oryginalną szwajcarską powłoką ceramiczną ILAG Non-Stick Ceramic. Jest to powłoka o właściwościach nieprzywierających, wykonana z naturalnych minerałów, pozbawiona PTFE, PFOA, ołowiu i kadmu. 

Smażenie naleśników nigdy nie było tak proste:) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...